Plomby VOID z dowolnym nadrukiem i kształtem!

!NOWOŚĆ!

Plomby gwarancyjne metalizowane VOID w dowolnym kształcie i z dowolnym nadrukiem w kolorze już od 1 sztuki!

W 2014 roku wprowadziliśmy do oferty plomby VOID z nadrukiem wielokolorowym i w dowolnym kształcie. Dzisiaj już mamy spore doświadczenie w ich produkcji i jesteśmy jedynym producentem w Polsce takich plomb!
Plomba VOID może mieć nie tylko dowolny rozmiar, ale także kształt, co powoduje, że staje się bardzo trudna do podrobienia! Dodatkowy nadruk wielokorowy
 powoduje, że plomba jest oryginalna, wyjątkowa i stanowi nie tylko element zabezpieczający, ale także ozdobny, nadając Twojemu produktowi dodatkową atrakcyjność.
Plomba VOID w dowolnym kształcie i z dowolnym nadrukiem

Zapytaj o szczegóły!

Plomby gwarancyjne (naklejki gwarancyjne) VOID są to etykiety samoprzylepne specjalistyczne z przeznaczeniem na zabezpieczenie przed niechcianą ingerencją osób trzecich.

Plomby gwarancyjne są to samoprzylepne etykiety foliowe, które naklejone na chronioną powierzchnię ulegają uszkodzeniu przy próbie ich zerwania, co czyni je niemożliwymi do ponownego przyklejenia. W ten sposób łatwo można sprawdzić, czy plomba gwarancyjna była naruszona.

Plomby VOID o dowolnym kształcie z nadrukiem CMYK    Plomba VOID z nadrukiem CMYK    Plomba gwarancyjna VOID z nadrukiem CMYK  

 

 

 

EtiStick, Polska, dolnośląskie, Wrocław, ul. Poleska 5-7, lok. 2B

Call Now Button