Tabliczki znamionowe

Tabliczka znamionowa to trwale przymocowany do urządzenia krótki jego opis, zawierający podstawowe informacje takie jak: nazwa, producent, rok produkcji, numer seryjny, podstawowe parametry, warunki pracy, sposób podłączenia, klasa zasilania, certyfikat bezpieczeństwa, itp.

Tabliczki znamionowe wykonane z etykiet foliowych samoprzylepnych mają szczególnie zastosowanie w elektronice, gdzie jest ważna zarówno niska cena jak również trwałość tabliczki znamionowej oraz jej grubość.

Wykonywane przez nas tabliczki znamionowe charakteryzują się wysoką trwałością i jakością. Tabliczka znamionowa wykonana z wysokiej jakości folii technicznej, zadrukowana termotransferowo przy użyciu taśmy żywicznej marki Armor, gwarantuje wieloletnią trwałość zarówno samej tabliczki znamionowej jak również wykonanym na niej nadruku.

Tabliczki znamionowe wykonujemy na różnych rodzajach folii technicznych. Folia jest dobierana do potrzeb klienta w zależności od podłoża na jakim tabliczki znamionowe będą naklejane, warunków przechowywania i pracy urządzeń oraz czasu wymaganej trwałości.

Każdy klient ma inne wymagania dotyczące tabliczek znamionowych, dlatego każde zapytanie traktowane jest indywidualnie. W zależności od potrzeb dobierany jest rodzaj materiału, rozmiar czy nadruk na tabliczkach znamionowych.

Etykiety foliowe to nie tylko tabliczki znamionowe dla producentów sprzętu. Można je również stosować jako trwałe oznaczenia sprzętów w biurze, zakładzie czy hali produkcyjnej, co ułatwia ich identyfikację np. w czasie remanentu.

Możemy również wykonać tabliczki znamionowe z nadrukiem pełnokolorowym, ale taki nadruk będzie mniej trwały od nadruku żywicznego termotransferowego.

Poniżej znajduje się kilka przykładów tabliczek znamionowych znajdujących się na każdym sprzęcie elektrycznym czy elektronicznym:

Tabliczka znamionowa myszki komputerowej
Tabliczka znamionowa myszki komputerowej
Tabliczka znamionowa skanera
Tabliczka znamionowa skanera
Tabliczka znamionowa monitora
Tabliczka znamionowa monitora
Tabliczka znamionowa zasilacza
Tabliczka znamionowa zasilacza
Call Now Button